Obrazy do salonu, a kwiaty w aranżacji wnętrz w stylu feng shui

Planujesz aranżację pomieszczenia w stylu feng shui? Zastanawiasz się, czy w dekoracji lepiej wykorzystać orchidee a może jednak piwonie? Nauka feng shui mówi o tym, że różne rośliny wytwarzają różne rodzaje energii. Poznaj, które z nich warto wykorzystać we wnętrzu w styl feng shui.

Obrazy do salonu — kwiaty w feng shui mają znaczenie

Rośliny to sposób, aby wypełnić płótno niekończącymi się kolorami, kształtami i rozmiarami. To jeden z głównych motywów sztuki. Maki, słoneczniki, bukiety, ogród — te motywy są idealne do dekoracji ścian.

Twórcy feng shui wierzą, że każdy kwiat wytwarza u człowieka inną energię. Jeśli wybierzesz te niewłaściwe, mogą one spowodować nieoczekiwane rezultaty. A zdecydowanie nikt nie chciałby, aby tak się stało. Dlatego też warto trzymać się poniższych sugestii i zawiesić odpowiednie rodzaje roślin.

Koncepcja feng shui obraca się wokół ozdabiania ścian tym, co Chińczycy nazywają pozytywną energią. Im więcej pozytywnej energii masz wokół siebie, tym lepiej. Korzystając ze sztuki możesz ją wprowadzić do wnętrza. Oto niektóre z popularnych kwiatów, które według Chińczyków przyciągają pozytywną energię:

  • lotos,
  • narcyz,
  • róża,
  • orchidea,
  • chryzantema,
  • jaśmin.

Obrazy do salonu z kwiatami w sklepie Radimar

Sklep internetowy Radimar oferuje kolekcje z różnorodnymi motywami roślinnymi. Nasze projekty są proste, eleganckie, żywe, ale również i abstrakcyjne. Możesz wybrać jeden motyw lub kilka z nich połączonych w jedną całość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *